Ідеально випрані речі – це, перш за все, сяючий настрій та незаплямована впевненість. Ваші найскладніші і несподівані замовлення ми виконуємо, використовуючи багатющий досвід, який передається в нашій команді з покоління в покоління вже на протязі більше 60-ти років роботи на ринку чистих послуг. Постійно вдосконалюючи свої знання та навички, ми вдосконалюємо для Вас результат нашої роботи.

Наші пріоритети - висока ефективність обробки і безпека ваших речей, що досягається за рахунок застосування інноваційних рішень і технологій. До Ваших послуг новітні технології прання, екологічні миючі засоби та безкомпромісний колектив, для якого чистота Ваших речей – першочергове завдання. Ми доводимо свою першість широким переліком професійних послуг.

Ми знаємо, що білизна любить піклування. Наша пральня бере на себе усі Ваші клопоти та повертає кожній речі бездоганий вигляд та чистоту. Для абсолютної зручності наша пральня своєчасно забирає та доставляє речі у зручне для Вас місце. 

Як ми заслужили гарну репутацію? Завдяки високому рівню відповідальності та індивідуальному підходу при виконанні кожного вашого замовлення!

 

Ми – це дбайлива туброта про кожну річ.

Забираємо. Перемо. Прасуємо. Привозимо.

 

Телефон для довідок: (0312) 61-91-01