Тренажерний зал "Еталон" не є звичайною тренажеркою та не претендує на звання палацу спорту. Наша мета - це результат і задоволення від занять клієнта. Саме тому, тренери нашого залу сповідують власну методику роботи, засновану на багаторічній практиці в сфері бодібілдингу і бодіфітнесу, вони постійно вдосконалюються та вивчають нові способи максимального фізичного розвитку людського організму.

Наш зал не використовує шаблони і стереотипи модних фітнес-центрів, які закупляють обладнання для "лінивих". Ми обладнуємо тренажерний зал "Еталон" тільки необхідними тренажерами і устаткуванням, які потрібні для швидкого і ефективного досягнення результатів клієнта. 

Родзинкою нашого тренажерного залу є справді індивідуальний підхід до клієнта, а не обіцянки, як у більшості спортивних клубів. Завдяки системі комунікацій "тренер-клієнт", наші клієнти не тиняються по залу не знаючи що їм робити, а послідовно і чітко виконують поставлені їм завдання досягаючи неймовірних результатів від тренувань.

Завдяки спеціалізованому підбору вправ, навчання і контролю за технікою їх виконання, наші клієнти працюють у максимально безпечному для організму режимі навантажень. При цьому силові показники можуть зростати в 2,5-3 рази від початкових!

Що пропонує тренажерний зал "Еталон":

- кардіозал (бігові доріжки, велотренажери, орбітреки тощо);

- зал з силовими тренажерами;

- професійна припливно-витяжна система вентиляції;

- окремі чоловіча та жіноча роздягальні кімнати, обладнані місткими шафками та фенами;

- у кожній з роздягалень є душові кабіни.

Для кого рекомендуються заняття в тренажерному залі "Еталон":

- для тих, хто хоче швидко і без шкоди для здоров'я схуднути, набрати вагу, наростити м'язи, підтримувати організм в чудовій фізичній формі;

- для тих, кому набридло відвідувати інші тренажерні зали не отримуючи бажаного результату;

- для тих, хто хоче займатися лише натуральними методами - без хімії і шкідливих навантажень на серцево-судинну систему і опорно-руховий апарат;

Що необхідно знати людині, що вирішила з понеділка почати нове життя і приступити до занять в тренажерному залі?

В першу чергу потурбуйтеся про спортивну форму, оскільки, самі розумієте, в піджаку і краватці займатися буде не так вже й зручно. Вам потрібний, загалом, традиційний набір спортивної екіпіровки. Ось необхідний мінімум: шорти, футболка, кросівки; максимум: спортивний костюм, футболка, рукавички для занять фітнесом, кросівки, важкоатлетичний пояс. Форма повинна обов'язково підходити Вам за розміром, бути чистою і акуратною. Чоловіки, особливо ті, які давно і наполегливо тренуються, віддають перевагу спеціальній спортивній формі для тренажерного залу: вільного крою футболки з товстої тканини і широкі спортивні штани строкатого кольору. Жінки, як правило, віддають перевагу вільному спортивному стилю. Ще раз нагадаю, що головний критерій - це охайність і чистота.

Так! спортивна форма в сумці, настрій бойовий - швидше в зал!